Mutfagimizda hiçbir katki maddesi ve hazir pastacilik ürünü kullanilmamaktadir.

Hazir pandispanya ve toz krema karisimlari ile hazirlanan pastalarin maliyetleri çok daha düsüktür fakat hazir olan pek çok sey gibi lezzetten ve dogalliktan uzaktir. Bu tür ürünlerle pasta hazirlamak, üstündeki talimatlara uyuldugunda çok kolay ve emeksizdir. Hazir pandispanya karisimi sulandirilip pisirilir ve arasina hazir kutularda satilan çikolatali, vanilyali, Hindistan cevizli vb. pasta ara kat kremalari sürülür ve toz kremanin sulandirilmasi ile elde edilen kremsanti ile sivanir. Meyve ve çikolatalarla süslenip son haline getirilir. Bu nedenle birçok pastaneden satin alinan pastalarin hemen hepsi benzer tat ve dokuya sahiptir.

Kivam artirici emülgatörler, bozulmayi önleyici koruyucular, homojen bir yapi için stabilizatörler de yedigimiz birçok pastanin içinde yer alan, her ne kadar sagliga zarari olmadigi söylense de vücudumuza girmesinin gerekli olmadigi katki maddeleri içerebilmektedir. Tüm ürünler ayni gün üretilir ve tüketilir.

Ürünlerimiz, dogal tereyagi, kakao yagi orani yüksek çikolata, evlerinizde kullandiginiz un, yumurta ve sekerden üretilmektedir. Pasta kremalarimiz gerçek ve taze inek kremasi ve çikolata kullanilarak yapilmaktadir.

Ürünlerimizin pandispanyalari seker ve yag dengesi azaltilarak yapilandirilmistir. Böylece gereksiz kalori aliminin önüne geçilmektedir.

Size daha saglikli ama sinirsiz hayal gücü ile istediginiz her türlü pasta, çikolata, kurabiye ve çikolata çesitlerini sunabiliyor olmaktan mutluluk ve bir o kadar da duydugumuzu belirtmek isteriz.

Ayrica görmüs oldugunuz tüm ürünlerimizdeki dis dizaynlarimizda bire bir bu konuda profesyonel olarak yetismis pasta heyketraslarimiz tarafindan hassasiyetle ve büyük bir özenle yapilmaktadir.Amaç siz degerli müsterilerimizin en özel günlerine daha da anlam katmak unutulmaz anilarinizin içinde tatli bir yere sahip olmaktadir.