Siparis Hakkinda

Web sitemizde gördügünüz fotograflar, fikir vermeleri amaciyla derledigimiz, çalismalardan örneklerdir. Bu örnekler içinden sevdiginiz ve degisiklik olmadan yaptirmak istediginiz pasta varsa siparisinizi hemen e-posta ile bildirebilirsiniz.

Atölyemiz cumartesi ve Pazar günleri yalnizca egitim ve daha önceden siparisi verilmis olan pastalarin teslimatlari sebebiyle açiktir .

Size özel tasarimlar için bizimle baglanti kurmanizi rica ediyoruz ki kisisel tercihlerinize, zevkinize ve belirlediginiz bütçeye uygun yeni önerilerde bulunup pastanizin ana hatlarini beraberce kararlastiralim.

Atölyemizde tüm ürünler siparis üzerine özel olarak hazirlanmakta ve her gün programimiz dahilinde belli bir adette siparis alinabilmektedir. Bu yüzden siparisleriniz için erken tarihlerde ön siparis vererek rezervasyon yaptirabilirsiniz.

Siparisinizin onaylanmasi (tarafimizdan pastanin yapim sürecine alinmasi) için verilecek olan banka hesap numarasina EFT\Havale yapilarak ücretin %50′si siparisle birlikte yatirilmalidir. Kalan tutar teslimatla birlikte nakit olarak alinir. Siparisiniz ön ödeme yapildigi andan itibaren geçerlilik kazanir.

Kampanyali ürünlerde ve özel günlerde (yilbasi, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü v.b.) siparis tutarinin tamami EFT/Havale ile siparis esnasinda alinir.

SIPARIS VERMEK IÇIN TIKLAYIN